virsraksta fons

Mēs esam vienkārši
Perfect dizaina studija

Ko mēs piedāvājam mūsu klientiem?

100% darba izpildi

Būsim atklāti. Mēs negarantējam, ka tava mājas lapa jau rītā tiks google meklētājā topā, jo tie būs meli. Pēdējais vārds vienmēr paliek aiz pašām meklēšanas sistēmām, kas virza uz augšu kvalitatīvi sagatavotās lapas. Mēs tieši tādas mājas lapas arī piedāvājam - kvalitatīvas:) Mēs garantējam, ka visi darbi tiks izpildīti 100% apmērā un tu saņemsi oriģinālu un kvalitatīvu produktu.

Ja mēs neizpildīsim savas saistības pilnā apmērā, tad tu vari pieteikt kompensāciju līdz 10% no kopējās projekta summas par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, vai attiecīgi neapmaksāt rēķinu, kamēr visi darbi netiks pabeigti.
pirmais manekēna attēls

Procesa caurspīdīgums

Pirms ķeramies klāt pie darba, noslēdzam līgumu par pakalpojuma izpildi ar projekta realizēšanas nosacījumiem, termiņiem un procesu aprakstu. Pēc darbu pabeigšanas mēs sagatavosim atskaiti ar detalizētu aprakstu, kas tika izdarīts, realizējot projektu.

Ja mēs neizpildīsim kādu no līgumā iekļautajiem nosacījumiem, tu vari pieteikt kompensāciju līdz 10% no kopējās projekta summas par mūsu pakalpojumiem, vai neapmaksāt rēķinu, kamēr visi darbi netiks pabeigti.
otrais manekēna attēls

Termiņu ievērošana

Pirms uzsākt sadarbību, mēs vienosimies par termiņiem, kas ir pieņemami abām pusēm. Mēs garantējam termiņu ievērošanu katrā projekta realizēšanas posmā.

Ja projekta realizācijas termiņi tiks kavēti mūsu dēļ, tad tu vari pieteikt kompensāciju līdz 0,5% par katru nokavēto dienu. Kopumā kompensācija nedrīkst pārsniegt 10% no kopējās projekta summas. Ja projekta realizācija kavēsies dēļ tevis, tad tev nebūs tiesību izvirzīt pretenzijas par termiņu neievērošanu.
trešais manekēna attēls

Ērtums

Tev nekur nav jāiet vai jābrauc! Sagatavo uzdevumus un kontrolē darbu izpildi attālināti. Kā rāda prakse, tikšanās klātienē 99% gadījumos nav nepieciešama, jo šajā interneta laikmetā visu var izdarīt attālināti.

Ja tomēr tev būs velme tikties ar mums, lai pārrunātu kādu svarīgu jautājumu, tad mēs ar prieku organizēsim tikšanās jebkurā tev ērtajā vietā.
ceturtais manekēna attēls
×

Pieteikums


keyboard_arrow_up